Podążaj za nami:       Darmowa dostawa od 160zł!    

dr Reiner płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej 1l

3 Opinii
Dr Reiner Dr Reiner

Nowość

14,05 zł

Płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner to skuteczny środek do usuwania zabrudzeń z wszystkich rodzajów tkanin, w szczególności termoaktywnych z membraną oraz pokrowców na laptopy, aparaty fotograficzne itp.
Najskuteczniej działa w zakresie temperatur 30–40°C. Zawiera środek utrwalający kolor, aktywny składnik usuwający trudne zabrudzenia oraz specjalną formułę z neutralizatorem zapachów.
Skład płynu został tak opracowany, aby nie naruszał delikatnej struktury membranowej odzieży termoaktywnej. Właściwości te zostały potwierdzone badaniami w specjalistycznym  laboratorium. Preparat do stosowania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego.
Oceń 
2019-08-15

najlepszy do membran

Używam tego płynu od lat do prania ubrań motocyklowych, kurtek narciarskich i odzieży termicznej. Nie niszczy membran, pozostawia przyjemny mydlany zapach.

  Oceń 
  2018-05-07

  Najlepszy

  Uprawiam amatorsko kolarstwo i mam sporo odzieży sportowej dobrej jakości do prania po każdym treningu. Długo szukałem produktu do skutecznego i bezpiecznego prania. Jakiś czas temu otrzymałem próbkę tego płynu. Okazał się rewelacyjny. Od tamtego czasu używam tylko tego.

   Oceń 
   2018-02-26

   Dobry płyn do prania odzieży sportowej

   To alternatywa dla drogich środków piorących proponowanych w sklepach podczas kupowania ubrań sportowych i turystycznych. A ten płyn też nie niszczy ochronnej membrany, skutecznie czyści zabrudzenia i pozostawia miły łagodny zapach.

   • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

   Napisz opinię

   dr Reiner płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej 1l

   dr Reiner płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej 1l