Podążaj za nami:       Darmowa dostawa od 160zł!    

Biały Jeleń proszek do prania BIEL 1,5kg

3 Opinii
Biały Jeleń Biały Jeleń

Nowość

23,62 zł

Produkt przeznaczony do prania w pralkach automatycznych, półautomatycznych oraz do prania ręcznego bielizny oraz tkanin białych.
Polecany dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi). Nie zawiera barwników i posiada zmniejszoną ilość kompozycji zapachowej. Dzięki zawartości naturalnego mydła i aktywnych składników nowej generacji usuwa zabrudzenia już od 30°C, pozostawiając świeży i delikatny zapach.
Proszek BIAŁY JELEŃ NIE ZAWIERA FOSFORANÓW, dlatego jest przyjazny dla środowiska.
Gramatura1,5 kg
Oceń 
2019-12-08

Na uczulenie

Mam uczulenie na proszki i ten proszek się sprawdził. Cała rodzina w tym pierze. Mam do firmy jedno pytanie. Czemu nie oferujecie większych opakowań. To jakaś zagadka.
Chodzę ostatnio po supermarkecie, vizir, ariel, E, po 5, 10 lub/i 25 kg paczk,i. obok tam gdzie wciśnięty w półkę 1.5 gr mój ulubiony Biały Jeleń. !? Kedy zaczniecie robiv paczki powyzej 5kg

  Oceń 
  2019-09-02

  Dobry dla alergików

  Polecam dla alergików. Kupuję dla dzieci. Na reszcie chemia, która nie uczula.

   Oceń 
   2018-03-29

   Bezzapachowy, i o to chodzi

   Jak spróbujesz to nie wrócisz do innych. Nie pozostawia zapachu na ubraniach, a to dla mnie bardzo ważne. W małym opakowaniu, ale jak się dobrze przyjrzeć cenom to wcale nie taki drogi w porównaniu do konkurencji, czasem wręcz przeciwnie.

    Napisz opinię

    Biały Jeleń proszek do prania BIEL 1,5kg

    Biały Jeleń proszek do prania BIEL 1,5kg