Nadszedł czas na przełom w pielęgnacji włosów i wrażliwej skóry głowy. Z dumą przedstawiamy wyjątkowy kosmetyk, który pozytywnie zaskakuje doskonałym działaniem już od pierwszego zastosowania. Szampon dermatologiczny do włosów i skóry głowy ŁAGODZENIE to rozszerzenie serii delikatnych produktów dedykowanych skórze o skłonnościach alergicznych i atopowych.

Kompletna linia kosmetyków higieniczno-pielęgnacyjnych to efekt żmudnych prac nad perfekcyjnymi recepturami, które spełniają oczekiwania postępowych użytkowników, wymagających od kosmetyku wielopoziomowego działania. Kompleksowe podejście do tematu pielęgnacji pozwoliło zrównoważyć procesy zachodzące zarówno w skórze głowy, jak i strukturze włosa, dzięki czemu osiągnęliśmy mistrzowski dualizm działania na obydwa obszary.

Ultradelikatna receptura szamponu dermatologicznego łączy w sobie starannie wyselekcjonowane substancje myjące oraz składniki kondycjonujące włosy. Optymalny poziom kremowej piany pozwala dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy oraz czerpać przyjemność z codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.
Zawarty kompleks kojąco-łagodzący to połączenie D-Pantenolu, który jest prekursorem witaminy B5 oraz łagodzącej podrażnienia alantoiny. Dzięki temu został osiągnięty efekt niwelowania odczucia dyskomfortu związanego z różnego rodzaju podrażnieniami czy uporczywego swędzenia skóry głowy. Z kolei działanie kondycjonujące zawdzięcza się aktywnemu hydrolizatowi białek pszenicy, który ułatwia rozczesywanie, poprawia strukturę włosów, nawilża je i odżywia.

Wypróbuj już dziś naszą dermatologiczną nowość, a Twoje włosy odwdzięczą się zdrowym i pięknym wyglądem każdego dnia.