Poczuj wiosnę na całego!

Pierwsze promienie bladego słońca łagodnie muskały twarze zmęczone zimową aurą. Ciepłe powietrze powoli otulało zmarznięte dłonie, a pąki na drzewach i krzewach nieśmiało zdobiły cienkie, spękane gałązki.

I to był sygnał, że już czas!

Czas na zmiany, czas, by nadszedł nowy, niezapomniany POWER… Shower Power.
Z dumą zapraszamy na festiwal kolorów, świeżości i soczystej eksplozji orzeźwienia pod prysznicem. Kolekcja trzech wyjątkowych żeli pod prysznic odmieni codzienną rutynę. Przyjemne owocowe zapachy pobudzą zmysły i dostarczą energii na cały dzień pełen wrażeń i niezapomnianych doznań.

Receptura żeli została opracowana z największą dokładnością i dbałością o wrażliwą skórę, przejawiającą skłonność do odczynów alergicznych oraz atopii.

Rdzeń formulacji stanowią łagodne substancje myjące, odpowiedzialne za usuwanie zanieczyszczeń i wytwarzanie optymalnego poziomu piany. Niezastąpionym dodatkiem aktywnym są składniki prebiotyczne – laktitol oraz ksylitol. Dzięki nim możliwe jest wsparcie naturalnego mikrobiomu skóry. Korzyści płynące z dbałości o ten aspekt to m.in. zniwelowanie skłonności skóry do dermatoz, podrażnień, przesuszenia, czy rogowacenia.
Dodatek ekstraktów owocowych oraz zbilansowanych składników kondycjonujących sprawi, że skóra będzie idealnie wypielęgnowana, świeża i pełna blasku. 

Jeśli razem z nami mówisz nudzie pod prysznicem stanowcze NIE! To czas, żebyś wybrał swojego ulubieńca:

  • Brzoskwinia pozwoli rozkoszować się pobudzającym zapachem i czerpać przyjemność z intensywnego odświeżenia.

  • Jabłko razem z Tobą złapie rytm naturalnego piękna na co dzień i sprawi, że popłyniesz na fali owocowej fantazji.

  • Malina rozpieści zmysły słodką nutą rozkoszy i pozwoli czerpać przyjemność z pobudzającego orzeźwienia.

 

Masz wrażliwą skórę?

Bez obaw, produkt został przebadany dermatologicznie wśród osób z dodatnim wywiadem alergologicznym.

 

Wybierz swój ulubiony żel i podaj dalej znajomym, kolegom, rodzicom i babci! Niech każdy użytkownik cieszy się razem z nami i czepie przyjemność z nowego wymiaru codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry.