szybka wysyłka!  

 darmowa dostawa od 50zł!

próbki do każdego zamówienia!

                                                    

Dzidziuś proszek do prania KOLOR 3 kg

3 Opinii
Dzidziuś Dzidziuś

Nowość

32,95 zł

Specjalistyczny proszek Dzidziuś Kolor przeznaczony jest do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej w temp. do 60 stopni.

Bardzo skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i dobrze się wypłukuje, co sprawia, że świetnie nadaje się także do ubrań całej rodziny. Starannie opracowany  skład proszku sprawia, że Dzidziuś jest bezpieczny i łagodny dla skory niemowląt i dzieci. Specjalnie dobrane składniki zachowują kolor i nowy wygląd  tkanin.

Proszek Dzidziuś nie posiada enzymów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla Twojego dzidziusia.

Gramatura3 kg
Oceń 
2018-09-21

Super

Produktow serii Dzidziuś - proszków, płatków, odplamiacza, płynu do mycia butelek, płynu i koncentratu do plukania używamy od pierwszych dni życia naszego dziecka. Jestesmy bardzo zadowoleni i w pelni ufamy producentowi.

  Oceń 
  2018-03-29

  Zamiennik dla normalnego proszku

  Jak czasem nie mogę dostać zwykłego proszku Białego Jelenia w sklepie, to kupuje ten. Jak dla dziecka łagodny, to i dorosłym nie zaszkodzi. Polecam.

   Oceń 
   2018-03-18

   Dzidziuś proszek do prania

   Jestem bardzo zadowolona z tego proszku. Jest skuteczny, a przy tym łagodny dla skóry. Mój synek miał problemy skórne, bardzo go wysypywało na plecach i Dzidziuś okazał się dobrym dla nas wyborem, nie uczulał.

    Napisz opinię

    Dzidziuś proszek do prania KOLOR 3 kg

    Dzidziuś proszek do prania KOLOR 3 kg