Podążaj za nami:       Darmowa dostawa od 160zł!    

Dr Reiner Preparat odżywiający KROK 2 75g

1 Opinii
Dr Reiner Dr Reiner

Nowość

Preparat odżywiający KROK 2 Dr Reiner 75g

19,99 zł

KROK 2 pielęgnacji skór gładkich.

W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia PAKIETU TRZECH KROKÓW skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zapewnia właściwą kondycję wyrobu skórzanego, zabezpiecza przed brudem i wilgocią oraz wydłuża okres żywotności.
KROK 2. ODŻYWIENIE
Ochronny, delikatny preparat odżywiający o konsystencji masła do konserwacji i pielęgnacji wyrobów skórzanych: butów, torebek, kurtek, walizek, siodeł, do każdego koloru skóry gładkiej. Receptura oparta na wysoko wartościowych woskach i tłuszczach pochodzenia naturalnego nadaje skórze miękkość, delikatność i elastyczność. Preparat łatwo się wchłania.

Gramatura75g
SkładnikiInne: kompozycja zapachowa, butylohydroksytoluen
Sposób użyciaza pomocą czystej, suchej bawełnianej lub flanelowej tkaniny nanieś i wetrzyj niewielką warstwę preparatu na powierzchnię skóry, pozostaw 1 godzinę do wchłonięcia i wypoleruj suchą, czystą bawełnianą lub flanelową tkaniną.
Oceń 
2018-07-10

Zamawiam wszystkie 3 kroki!

Na próbę zamówiłem KROK 2 i jestem pozytywnie zaskoczony. Uzupełniam o pozostałe kroki i liczę na jeszcze lepsze efekty.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Dr Reiner Preparat odżywiający KROK 2 75g

Dr Reiner Preparat odżywiający KROK 2 75g