Podążaj za nami:       Darmowa dostawa od 160zł!    

Dr Reiner Preparat czyszczący KROK 1 200g

Dr Reiner Dr Reiner

Nowość

Preparat czyszczący KROK 1 Dr Reiner 200g

19,99 zł

KROK 1 pielęgnacji skór gładkich.

W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia PAKIETU TRZECH KROKÓW skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zapewnia właściwą kondycję wyrobu skórzanego, zabezpiecza przed brudem i wilgocią oraz wydłuża okres żywotności.
DR REINER PREPARAT OCZYSZCZAJĄCY KROK 1
Preparat oczyszczający nadaje się do usuwania zanieczyszczeń typu kurz, pył, brud z powierzchni wyrobów skórzanych: butów, torebek, kurtek, walizek, siodeł, do każdego koloru skóry gładkiej. Receptura oparta na łagodnych środkach powierzchniowo czynnych zapewnia odpowiednie oczyszczenie skóry.
Gramatura200g
Składniki5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne. Inne: kompozycja zapachowa, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone
Sposób użyciaza pomocą czystej, nasączonej płynem bawełnianej lub flanelowej tkaniny oczyść powierzchnię skóry i pozostaw do wyschnięcia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dr Reiner Preparat czyszczący KROK 1 200g

Dr Reiner Preparat czyszczący KROK 1 200g