Podążaj za nami:       Darmowa dostawa od 160zł!    

Dr Reiner 3 kroki pielęgnacji skór gładkich ZESTAW

1 Opinii
Dr Reiner Dr Reiner

Nowość

3 kroki pielęgnacji skór gładkich ZESTAW dr Reiner

54,99 zł

Zestaw 3 kroków pielęgnacji skór gładkich.

W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia PAKIETU TRZECH KROKÓW skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zapewnia właściwą kondycję wyrobu skórzanego, zabezpiecza przed brudem i wilgocią oraz wydłuża okres żywotności.
DR REINER PREPARAT OCZYSZCZAJĄCY KROK 1
Preparat oczyszczający nadaje się do usuwania zanieczyszczeń typu kurz, pył, brud z powierzchni wyrobów skórzanych: butów, torebek, kurtek, walizek, siodeł, do każdego koloru skóry gładkiej. Receptura oparta na łagodnych środkach powierzchniowo czynnych zapewnia odpowiednie oczyszczenie skóry.

PREPARAT ODŻYWIAJĄCY KROK 2
Ochronny, delikatny preparat o konsystencji masła do konserwacji i pielęgnacji wyrobów skórzanych: butów, torebek, kurtek, walizek, siodeł, do każdego koloru skóry gładkiej. Receptura oparta na wysoko wartościowych woskach i tłuszczach pochodzenia naturalnego nadaje skórze miękkość, delikatność i elastyczność.

DR REINER PREPARAT NABŁYSZCZAJĄCY KROK 3
Preparat nabłyszczający o konsystencji mleczka nadaje wodoodporność i lekki  połysk powierzchniom wyrobów skórzanym jak: buty, torebki, kurtki, walizki, siodła, do każdego koloru skóry gładkiej.
Gramatura200 g+75 g+240 g
SkładnikiKROK 1 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne. Inne: kompozycja zapachowa, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone KROK 2 Inne: kompozycja zapachowa, butylohydroksytoluen KROK 3 Inne: kompozycja zapachowa, 2-Bromo- 2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone
Sposób użyciaKROK 1 za pomocą czystej, nasączonej płynem bawełnianej lub flanelowej tkaniny oczyść powierzchnię skóry i pozostaw do wyschnięcia. KROK 2 za pomocą czystej, suchej bawełnianej lub flanelowej tkaniny nanieś i wetrzyj niewielką warstwę preparatu na powierzchnię skóry, pozostaw 1 godzinę do wchłonięcia i wypoleruj suchą, czystą bawełnianą lub flanelową tkaniną. KROK 3 za pomocą nasączonej preparatem bawełnianej lub flanelowej tkaniny, przetrzyj powierzchnię skóry i pozostaw do wyschnięcia. Wypoleruj suchą, czystą bawełnianą lub flanelową tkaniną.
Oceń 
2018-07-12

Co za niespodzianka!

Świetny zestaw. Nieśmiało wypróbowałam na tyle skórzanej kanapy - efekt mnie zaskoczył!. Teraz wszystko co w moim domu jest skórzane zostało wypielęgnowane dzięki temu zestawowi. Polecam bardzo!

    Napisz opinię

    Dr Reiner 3 kroki pielęgnacji skór gładkich ZESTAW

    Dr Reiner 3 kroki pielęgnacji skór gładkich ZESTAW