Biały Jeleń aksamitny kompres do opuchnietych nóg i stóp Apteka Alergika 150 ml

Biały Jeleń Biały Jeleń

Nowość

Nowy Aksamitny kompres do opuchnietych nóg i stóp BIAŁY JELEŃ Apteka Alergika 150 ml

Aksamitna kompres do opuchniętych nóg i stóp w postaci kremo-żelu przynosi ukojenie i likwiduje uczucie ciężkości nóg.

Więcej szczegółów

22,40 zł

Nie ma punktów za ten produkt.

Aksamitna kuracja w formie kremo-żelu zawiera ekstrakt z aksamitki bogaty w luteinę. Składnik ten chroni skórę przed niekorzystnymiczynnikami zewnętrznymi, zapewniając jej odporność, elastyczność i nawodnienie. Produkt łączy w sobie aktywną formułę czterech ziół i ekstrakt z kasztanowca.

  • łagodzi obrzęki i pieczenie

  • likwiduje uczucie ciężkości nóg

  • wyraźnie nawilża i natłuszcza przesuszoną skórę stóp

  • przywraca komfort opuchniętym nogom i stopom

  • Nie zawiera alergenów, parabenów, silikonów i sztucznych barwników.

Gramatura 150 ml
Składniki Aqua, Sodium Polyacrylate, Isotridecyl Isononanoate, Trideceth-6, Glycerin, Butylene Glycol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut), Menthyl PCA, Zingiber Zerumbet Extract, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Pinus Pinaster Bark Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Vitis Vinifera Leaf Extract, Tapioca Starch, Sucrose, Xanthophyll, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Parfum.

Początek marki BIAŁY JELEŃ sięga 1921 roku, kiedy to w Polsce Fabryka Przetworów Tłuszczowych Spółka Akcyjna w Trzebini rozpoczyna produkcję szarego mydła. W 1929, po przejęciu fabryki przez koncern SCHICHT-LEVER, produkcja ta zostanie przeniesiona do Warszawy. Mydło początkowo było produkowane z postaci połączonych kostek i wykorzystywano je głównie jako doskonały środek piorący.        Po wojnie fabryka Schichta, podobnie jak pozostałe, duże przedsiębiorstwa została znacjonalizowana i przyłączona do Zjednoczenia Przemysłu Przetwórczo-Tłuszczowego, które po wielu przeobrażeniach w 1982 roku zostało przekształcone w Zrzeszenie Producentów Chemii Gospodarczej POLLENA. Na skutek przesunieć asortymentowych w ramach istniejących fabryk, ostatecznym producentem mydła BIAŁY JELEŃ została POLLENA – Lechia w Poznaniu. Ze względu na prostą recepturę mydło Biały Jeleń w okresie PRL-u było jednym z najpowszechniej dostępnych typów mydeł wykorzystywanych zarówno do celów higieny osobistej, jak i gospodarczych.
       16 września 1999 roku znak towarowy BIAŁY JELEŃ zostaje zakupiony przez Ostrzeszowskie Zakłady Chemii Gospodarczej POLLENA. Z dniem 31 maja 2007 roku przedsiębiorstwo uległo przekształceniu własnościowemu. Od tego momentu spółka funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne.       Dzisiaj BIAŁY JELEŃ to seria hipoalergicznych kosmetyków i środków czystości, których receptura oparta jest między innymi na naturalnym mydle, bezpiecznych składnikach pielęgnujących oraz hipoalergicznych kompozycjach zapachowych, zapewniająca komfort pielęgnacji na co dzień.
Zdjęcia reklam i produktu JELEŃ – SCHICHT ze zbiorów pani Katarzyny Pytkowskiej
         


Napisz opinię

Biały Jeleń emOILent do suchych parti ciała ORGANIC-NATURA 100ml

Rozpocznij już dziś rytuał dbania o Twoje naturalne piękno...