Twoje włosy są głodne naturalnego piękna? Nakarmimy je!

Zarówno na powierzchni włosów, jak i skóry głowy od najmłodszych lat kształtuje się naturalne, niepowtarzalne mikrośrodowisko sprzyjające odpowiedniemu wzrostowi i kondycji włosów. Wnikliwe analizy i powstałe na ich podstawie wnioski pozwoliły opracować innowacyjną kwaśną kurację octową, która wykazuje zbawienny wpływ na procesy regeneracyjno-naprawcze w strukturze włosa. Dwuetapowy zabieg odnawiający to najświeższa propozycja marki Biały Jeleń powstała we współpracy ze specjalistami w zakresie dermatologii, kosmetologii i fryzjerstwa. Receptury tych produktów zostały rozłożone na czynniki pierwsze tak, by poprzez efekt tonizowania zapewnić pełnię przyjemności z użytkowania i widocznych efektów. To połączenie niewątpliwie zasługuje na miano prawdziwego szlagiera w pielęgnacji włosów. Spróbuj koniecznie!

 

Krok pierwszy – kwaśny szampon do włosów

Innowacyjna receptura szamponu przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Dzięki swojej lekkiej formule dokładnie i skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy.

Wyjątkowe połączenia sprawiają, że łuska włosa pozostaje domknięta, a fizjologiczne pH skóry głowy zostaje utrzymane na odpowiednim poziomie. Pierwszy etap doskonale przygotuje Twoje włosy do dalszego etapu pielęgnacji.

 

Krok drugi – kwaśna odżywka do włosów

Nowoczesna receptura odżywki to przełom w codziennej pielęgnacji niesfornych włosów z tendencją do wypadania, a także suchych i matowych. Unikalny kompleks składników aktywnych regeneruje zniszczone końcówki, dając odczucie nawilżonych i odżywionych włosów. Regularne stosowanie zapewnia widoczny efekt naprawczy, regenerujący oraz wzmacniający strukturę włosa, dzięki czemu odzyskują one pożądaną gładkość i promienny blask. Ultralekka formuła nie obciąża włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz zapobiega elektryzowaniu. Produkt przeznaczony jest dla włosomaniaków, którzy oczekują od odżywki maksymalnej koncentracji działania i widocznych, możliwie szybkich efektów wizualnych, będących dowodem poprawy kondycji włosów.

Kto choć raz sięgnie po ten niezwykły zestaw, będzie z przyjemnością do niego powracał!