Minione miesiące, choć niezbyt łaskawe dla ludzkości, ukształtowały w nas cenny nawyk wzmożonej dbałości o higienę osobistą i czystość przestrzeni, w której przebywamy na co dzień.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stosując się do odpowiednich zaleceń możemy wzajemnie zadbać o nasze bezpieczeństwo i poczucie komfortu. W trosce o nieustanne utrzymywanie czystości miejsc, w których pracujemy, uczymy się i spędzamy czas, stworzyliśmy produkt pierwszej potrzeby do przeprowadzania procesu sanityzacji.

 

Jeden z wielu czy wybraniec?

Chcąc podzielić się z Państwem genezą płynu sanitarnego dr Reiner, pragniemy na wstępie zaznaczyć, iż nie jest to kolejny produkt przeznaczony do dezynfekcji.

Główną rolą, jaką odgrywa nasza nowość, jest sanityzacja.

Zgodnie z definicją jest to proces higieniczny, prowadzący do eliminacji możliwie dużej liczby mikroorganizmów na przedmiotach codziennego użytku oraz różnego rodzaju powierzchniach w gospodarstwie domowym i miejscach publicznych.

Celem, który nam przyświecał od początku żmudnego procesu projektowania, było stworzenie produktu skutecznie oczyszczającego różnego rodzaju powierzchnie, który jednocześnie nie spowoduje ich uszkodzenia bądź zniszczenia... i właśnie takie działanie bez wątpienia czyni nasz produkt wyjątkowym.

 plyn_sanitarny.jpg

Przekaz z misją od nas dla Was

Płyn sanitarny dr Reiner jest czymś więcej, niż tylko kolejnym produktem w asortymencie. Za jego głównym przekazem stoi misja odpowiedzialnego producenta, pragnącego uświadomić odbiorców, że profilaktyka utrzymania czystości w przestrzeni codziennego użytku jest jednym z najważniejszych aspektów w ostatnim czasie. Dbając o siebie nawzajem i kształtując właściwe nawyki sanitarne jesteśmy na dobrej drodze do propagowania higienicznego stylu życia.

Stworzenie receptury skutecznej, bezpiecznej i jednocześnie łagodnej w kontakcie z powierzchniami było nie lada wyzwaniem. W rezultacie otrzymaliśmy wygodny w użytkowaniu, skuteczny i wydajny preparat, który z dumą prezentujemy i polecamy do częstego stosowania.