Z dumą prezentujemy wyjątkową serię kosmetyków OWOC I ZIOŁO, które poprzez swą atrakcyjną formułę doskonale zadbają o higienę i pielęgnację skóry, zapewniając przy tym niezapomniane doznania sensoryczne.

Inspiracja z natury...

     Rozpoczynając pracę nad projektowaniem tej niezwykłej linii kosmetyków z zaciekawieniem wertowaliśmy leksykon najcenniejszych skarbów ofiarowanych ludzkości przez Matkę Naturę. Starannie wyodrębniliśmy dobroczynne owocowo-ziołowe eliksiry, wyciskając aż do ostatniej kropli koktajl drogocennych składników aktywnych. Każdemu etapowi długotrwałych i wnikliwych badań nad nowymi recepturami przyświecał cel stworzenia oryginalnych kosmetyków do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry.

     W efekcie wieloetapowych działań powstały cztery fascynujące duety, w których można się zauroczyć już od pierwszego zastosowania. Wszystkich tych, którzy od stosowanych kosmetyków oczekują czegoś więcej, niż tylko zwykłej, szybkiej kąpieli zapraszamy w zaskakującą podróż do nowego wymiaru codziennych rytuałów higieniczno-pielęgnacyjnych.

Oto cztery niepowtarzalne owocowo-ziołowe kompozycje:

Soczyste połączenie owocu kaliny z melisą

Tajemniczy duet jagody i łopianu

Fantazyjna kompozycja dzikiej jabłoni i babki lancetowatej

Intrygujący zestaw dziewanny i rokitnika

Znajdziecie je w żelach pod prysznic, szamponach a dwa z nich także w płynach do kąpieli.

MicrosoftTeams-image (2).png

Eksplozja endorfin pod prysznicem

     Wyjątkowe połączenie kaliny z melisą koi zmysły i nadaje kąpieli relaksującego nastroju. Oryginalna kompozycja zapachowa uprzyjemnia zarówno poranny, pobudzający prysznic jak i wyciszającą, uspokajającą kąpiel wieczorem.

     Słodkie połączenie jagody z łopianem potrafi wprowadzić w pozytywny nastrój na cały dzień. Rozkoszny, owocowy aromat to idealna recepta na pobudzający, poranny prysznic oraz wieczorną, odprężającą kąpiel.

     Rześkie połączenie dzikiej jabłoni z babką lancetowatą wprawia w pełen energii nastrój na cały dzień. Aromatyczny zapach ożywia zmysły podczas porannego prysznica oraz roztacza odprężająca aurę w czasie wieczornej kąpieli.

     Nadzwyczajne połączenie rokitnika z dziewanną wprawia w odprężający nastrój każdego dnia. Świeży aromat uatrakcyjnia chwile podczas porannego, pobudzającego prysznica oraz relaksuje umysł w czasie wieczornej kąpieli.

By kwiatów we włosach wiatr nie potargał...

     ... innowacyjne receptury szamponów do włosów serii OWOC I ZIOŁO zostały wzbogacone profesjonalnymi składnikami kondycjonującymi. W efekcie podczas użytkowania powstaje lekka i puszysta piana, która świetnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy z różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz środków do stylizacji. Lekkość pielęgnacji bez obciążania zachęca do codziennego stosowania.

Domowe SPA

     Czasem relaks pod prysznicem to za mało. I my doskonale to rozumiemy, bo każdy ma czasem ochotę na chwileczkę zapomnienia. Jesteśmy wszechstronni. Właśnie dlatego opracowaliśmy gamę ożywczych owocowo-ziołowych płynów do kąpieli. Wszystko z myślą o tych, którzy pragną więcej. Czy istnieje coś lepszego od długiego, relaksującego rytuału w wannie wypełnionej puszystą pianą o nieziemskim aromacie?