Ludzkie zmysły stanowią furtkę do epicentrum doznań sensorycznych. Dogłębnie wypełniają każdą z chwil dźwiękiem, zapachem, obrazem, czy dotykiem. Za odczuwanie w postaci dotyku odpowiadają dłonie. Są one skarbnicą niezliczonych wspomnień, ciepłych skojarzeń oraz wektorem okazywania miłych gestów. Codzienna higiena i pielęgnacja wrażliwej skóry dłoni stanowi dla nas w ostatnim czasie nadrzędną wartość.

 

Bezpieczeństwo w naszych rękach!

     Bez wahania można stwierdzić, że zdrowie i bezpieczeństwo jest w naszych rękach! Każdego dnia stykamy się z rozlicznymi drobnoustrojami, które w najlepsze okupują różnego rodzaju powierzchnie, czy przedmioty codziennego użytku. Dlatego właśnie, gorąco zachęcamy do sumiennego wypełniania kolejnych punktów kodeksu higieniczno-pielęgnacyjnego. Po pierwsze, pamiętajmy o częstym myciu rąk. Po drugie, nie zapominajmy o ich dezynfekcji. Po trzecie... i bywa, że o tym punkcie zdarza nam się zapominać, regularnie aplikujmy krem do rąk. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz nieustannym zgłębianiu najnowszych doniesień ze świata naukowego, stworzyliśmy w naszym laboratorium „opatrunek” w kremie dla przesuszonych i podrażnionych dłoni.

 

Pomocna dłoń w walce z przesuszoną skórą

     Prawdziwy sekret ulgi dla spierzchniętych dłoni tkwi w bogactwie nawilżających składników. Wyjątkowa receptura kremu do rąk serii Biały Jeleń Łagodzenie bazuje na starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych, których działania nie sposób przecenić. Dobroczynny olej ze słodkich migdałów w połączeniu z łagodnymi emolientami działa jak panaceum dla skóry spragnionej nawilżenia i odżywienia. Tym samym wspomaga odbudowę warstwy hydro-lipidowej naskórka, która stanowi pierwszorzędną linię obrony organizmu przed patogenami. Zbilansowany koktajl składników, na czele z mocznikiem daje przyjemne odczucie zmiękczonej skóry przywracając jej delikatność i aksamitność w dotyku. Całość dopełniają wyszukane wyciągi botaniczne z korzenia imperaty cylindrycznej i kadzidłowca, które pozwalają czerpać z natury to, co najcenniejsze w codziennej pielęgnacji skóry. Ten imponujący eliksir owocuje wygładzonym i natłuszczonym naskórkiem o pożądanej elastyczności i nieskalanej gładkości. Kompletna kompozycja składników kremu do rąk serii Łagodzenie gwarantuje widoczne złagodzenie podrażnień przy jednoczesnym zmniejszeniu skłonności do ich występowania.

 

Łagodne otulenie odpowiedzią na podrażnienia

     Ta niezwykła seria kosmetyków już na etapie planowania została przez nas poddana wnikliwej analizie pod kątem ukierunkowanego działania. Celem, który nam przyświecał, było opracowanie łagodnych receptur kosmetyków codziennego użytku, które przyniosą błogie ukojenie wrażliwej skórze, przejawiającej skłonności do alergii i atopii. Staraliśmy się wykorzystać wyłącznie te składniki, które pełnią określone funkcje w formulacji, z naciskiem na wysokie pozycjonowanie składników aktywnych. Dzięki temu nasze receptury są cennym i niezastąpionym towarzyszem codziennych rytuałów higieniczno-pielęgnacyjnych.