NOWOŚĆ W PORTFOLIO!

Uwielbiane przez wielu - wyroby skórzane wymagają profesjonalnej pielęgnacji. Odpowiednio czyszczone i konserwowane obuwie, odzież, galanteria skórzana czy też meble tapicerowane służyć będą wiele lat. Brak odpowiedniej pielęgnacji, sprawi że skóra straci swoje właściwości i wygląd. Stanie się twarda, łatwo będzie chłonąc wilgoć, a nasz ulubiony element garderoby czy przedmiot szybko się zniszczy.
Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zapewni dłuższą żywotność wyrobom ze skóry.
W 3 prostych krokach możesz zapewnić swoim skórzanym butom, odzieży, galanterii czy też meblom profesjonalną pielęgnację.
Właściwa pielęgnacja, jaką możesz zapewnić wyrobom skórzanym, dzięki produktom dr Reiner, pozwoli na długo zachować piękny wygląd i walory użytkowe!

Wypróbuj nasze produkty już teraz! Nie czekaj kiedy Twoje skórzane rzeczy zaczną się niszczyć!

KROK 1

CZYSZCZENIE

KROK 2

ODŻYWIENIE

KROK 3

NABŁYSZCZENIE

Preparat oczyszczający nadaje się do usuwania zanieczyszczeń typu kurz, pył, brud z powierzchni wyrobów skórzanych: butów, torebek, kurtek, walizek, siodeł, do każdego koloru skóry gładkiej. Receptura oparta na łagodnych środkach powierzchniowo czynnych zapewnia odpowiednie oczyszczenie skóry.
SPOSÓB UŻYCIA
Za pomocą czystej, nasączonej płynem bawełnianej lub flanelowej tkaniny oczyść powierzchnię skóry i pozostaw do wyschnięcia.
Ochronny, delikatny preparat o konsystencji masła do konserwacji i pielęgnacji wyrobów skórzanych: butów, torebek, kurtek, walizek, siodeł, do każdego koloru skóry gładkiej. Receptura oparta na wysoko wartościowych woskach i tłuszczach pochodzenia naturalnego nadaje skórze miękkość, delikatność i elastyczność.
SPOSÓB UŻYCIA
Za pomocą czystej, suchej bawełnianej lub flanelowej tkaniny nanieś i wetrzyj niewielką warstwę preparatu na powierzchnię skóry, pozostaw 1 godzinę do wchłonięcia i wypoleruj suchą, czystą bawełnianą lub flanelową tkaniną.
Preparat nabłyszczający o konsystencji mleczka nadaje wodoodporność i lekki  połysk powierzchniom wyrobów skórzanym jak: buty, torebki, kurtki, walizki, siodła, do każdego koloru skóry gładkiej.

SPOSÓB UŻYCIA

Za pomocą nasączonej preparatem bawełnianej lub flanelowej tkaniny, przetrzyj powierzchnię skóry i pozostaw do wyschnięcia. Wypoleruj suchą, czystą bawełnianą lub flanelową tkaniną.
W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia PAKIETU TRZECH KROKÓW skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zapewnia właściwą kondycję wyrobu skórzanego, zabezpiecza przed brudem i wilgocią oraz wydłuża okres żywotności.