Kuchnia jest miejscem, w którym każdego dnia spotykają się różnorodne zapachy. I o ile nie ma problemu z tymi smakowitymi, które potrafią pobudzić i wywołać uczucie głodu, o tyle mogą pojawić się takie, które stają się dla nas uciążliwe i myślimy o jak najszybszym pozbyciu się ich. W celu eliminacji z otoczenia wystarczy otworzyć okno lub użyć  wentylacji, ale co zrobić, gdy tym nieprzyjemnym zapachem przesiąkają ręce oraz naczynia? Ile razy zdarzyło Ci się szorować dłonie, garnki, deski czy pudełka po lunchu, by pozbyć się intensywnej woni jedzenia?

Wyjątkowa moc neutralizacji

Z myślą o takich sytuacjach pod marką Biały Jeleń stworzyliśmy specjalistyczną linię detergentowo-kosmetyczną z neutralizatorem zapachów. Innowacyjne receptury opierają się na wyspecjalizowanej aktywności głównego składnika funkcyjnego, jakim jest neutralizator nieprzyjemnej woni. Działa jak swego rodzaju magnes i w precyzyjny sposób selekcjonuje on cząsteczki, co pozwala na wyeliminowanie zapachu ryby, cebuli, czosnku oraz innych niepożądanych wrażeń węchowych.

Brzmi ciekawie? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

W naszej ofercie znajdziesz dwa produkty z neutralizatorem zapachów:

Mydło w płynie z neutralizatorem zapachów

Unikatowa receptura o wszechstronnym działaniu doskonale maskuje przykre zapachy, które utrzymują się na skórze. Wybitnie spisuje się zarówno w roli mydła w płynie do codziennego użytku, jak i w roli specjalistycznego preparatu kuchennego do mycia rąk, który zwalcza woń pokarmów o specyficznych zapachach. Zbilansowana receptura nie wysusza naskórka, dzięki czemu polecamy je do codziennego stosowania. Ponadto posiada pozytywną opinię lekarza dermatologa, nie powoduje podrażnień skóry, przez co mogą je stosować także osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii czy atopii.

Żel do mycia naczyń z neutralizatorem zapachów

Ultrawydajna formuła skutecznie eliminuje uporczywe zabrudzenia z naczyń, nie pozostawiając przy tym zacieków, szczególnie widocznych na szkle. Już niewielka doza usuwa zaschnięty tłuszcz z trudno dostępnych miejsc. Receptura została dodatkowo wzbogacona składnikiem aktywnym w postaci sody oczyszczonej, która jest nieoceniona w walce z zaschniętym tłuszczem, uporczywymi zabrudzeniami i przypalonymi naczyniami. Ponadto produkt nie zawiera sztucznych barwników i posiada pozytywną opinię lekarza dermatologa.

Specjalistyczna linia naszych produktów zawierających w swoim składzie neutralizator zapachów jest wyjątkową propozycją dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie skuteczne, a jednocześnie łagodne dla skóry artykuły. Zachęcamy do przetestowania tej innowacyjnej siły usuwania przykrych wrażeń węchowych i podzielenia się z nami swoja opinią.

Mamy nadzieję, że nasze preparaty dodatkowo umilą Ci czas, który spędzasz w kuchni. Bez obaw możesz odkrywać nowe smaki i aromaty, nie myśląc o tym, że Twoje dłonie i naczynia nimi przesiąkną.