Instagram
Instagram
Wyszukaj:
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Firma Historia firmy
Kategorie: Według Marki
Zmień kategorie produktów
Filtrowanie
Pokaż następujące marki: 1
BIAŁY JELEŃ
BIAŁY JELEŃ - PREMIUM
BIAŁY JELEŃ PREBIOTIC
BIAŁY JELEŃ PROBIOTIC
BIAŁY JELEŃ PREMIUM FOR MEN
DZIDZIUŚ
DZIDZIUŚ DLA MAMY
FF
DR REINER
BHP
KOMFORT
INNE
Pokaż grupy produktów: 0
Proszki i pasty do prania
Pasty i żele do rąk
Mydła
Płyny do naczyń
Płyny ogólnoczyszczące
Inne
Masz pytania bądź wątpliwości?
Skontaktuj się z nami:
+48 62 732 32 00
 
Historia firmy

            Inspiracją jest przyszłość...

 POLLENA Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Sp. z o.o. S.k. jest firmą o długoletniej tradycji. Zakład powstał na bazie przedwojennej stolarni gdzie w latach czterdziestych ubiegłego wieku, w tym miejscu rozpoczęto produkcję środków chemicznych. W 1945 roku poniemiecka fabryka zostaje przyjęta przez państwowy przemysł miejscowy. W latach 1945/46 produkowano tu zasypkę dla dzieci, maść przeciwko świerzbowi i syrop przeciwkaszlowy. Następnie poszerzano profil produkcji o mydlane proszki do prania, pasty podłogowe i pasty do obuwia, proszek do szorowania, proszek do mycia naczyń. 

      W 1954 roku zakład otrzymał status przedsiębiorstwa, przyjmując nazwę Ostrzeszowskiej Fabryki Chemicznej. Jest to początek rozwoju firmy i wprowadzania gamy nowych produktów, w tym mydła powszechnego, które już w najnowszej jakości jest produkowane do dziś pod nazwą BIAŁY JELEŃ.

 Przez lata firma rozwijała się zarówno pod względem infrastruktury, parku maszynowego, jak również pod względem produkowanego asortymentu.                           

    Z dniem 31 maja 2007 roku przedsiębiorstwo uległo przekształceniu własnościowemu. Od tego momentu spółka funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne.

 Obecny profil produkcji nastawiony jest na spełnianie oczekiwań konsumentów w zakresie funkcjonalności, bezpieczeństwa zdrowotnego i dopasowania kosmetyków oraz detergentów do wymagań współczesnej codzienności. Innowacyjność i zaangażowanie pracowników skutkuje rozwojem linii asortymentowe produkowanej w przedsiębiorstwie, obecnie oferujemy klientom w całej Polsce kosmetyki i detergenty takich marek jak: BIAŁY JELEŃ, DZIDZIUŚ, dr Reiner, FF for family, BHP, Komfort oraz Impet professional. Więcej informacji o produktach: www.pollena.com.pl/wedlug-marki

Przedsiębiorstwo dba o jakość swojej pracy i swoich wyrobów: stosuje system zarządzania jakością w zakresie "projektowanie, produkcja, konfekcjonowanie i sprzedaż wyrobów chemii gospodarczej i kosmetyków" i jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001-2000. Bezpieczeństwo i higiena pracy jest dla nas priorytetem, w tym celu wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania bezpieczeństwem i higiena pracy co zostało udokumentowane certyfikatem BS OHSAS 18001:2007

Doceniają nas na rynku: jesteśmy laureatem wielu prestiżowych konkursów konsumenckich - lista nagród tutaj

Inwestujemy i cały czas dążymy do rozszerzania linii hipoalergicznych, funkcjonalnych, bezpiecznych dla zdrowia produktów.

Zapraszamy do współpracy!

 

Mapa strony
Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się:
 
Copyright 2017 by POLLENA PChG Sp. z o.o. s.k. All Right Reserved. Projektowanie stron www - iPolska