Instagram
Instagram
Wyszukaj:
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Firma
Kategorie: Według Marki
Zmień kategorie produktów
Filtrowanie
Pokaż następujące marki: 1
BIAŁY JELEŃ
BIAŁY JELEŃ - PREMIUM
BIAŁY JELEŃ PREBIOTIC
BIAŁY JELEŃ PROBIOTIC
BIAŁY JELEŃ PREMIUM FOR MEN
DZIDZIUŚ
DZIDZIUŚ DLA MAMY
FF
DR REINER
BHP
KOMFORT
INNE
Pokaż grupy produktów: 0
Proszki i pasty do prania
Pasty i żele do rąk
Mydła
Płyny do naczyń
Płyny ogólnoczyszczące
Inne
Masz pytania bądź wątpliwości?
Skontaktuj się z nami:
+48 62 732 32 00
 
Firma

                  Jesteśmy firmą o ponad 60-letniej tradycji. Naszą misją jest:

zapewnienie komfortu użytkowania, odczuć po zastosowaniu i bezpieczeństwa zdrowotnego poprzez dostarczenie satysfakcji płynącej z naszych produktów, które lepiej od innych spełniają oczekiwania i są precyzyjną odpowiedzią na potrzeby nabywców.

Dobra i uznana, budowana przez dziesięciolecia marka POLLENA oraz doceniona przez konsumentów jakość naszych wyrobów zapewniają nam dobrą pozycję zarówno na rynku krajowym jak i rynkach środkowowschodniej Europy.

Naszym celem jest stałe wzmacnianie pozycji rynkowej poprzez poszerzanie stopnia dystrybucji aktualnie produkowanych wyrobów oraz promocja nowych, innowacyjnych produktów powstających z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Umożliwia to stały wzrost nakładów na: promocję wizerunku firmy i marek handlowych, wdrożenie nowoczesnych metod zarządzania jakością, rozbudowę i modernizację potencjału produkcyjnego oraz szkolenia.

POLLENA Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Sp. z o.o. S.k. jest właścicielem i kreatorem takich marek jak: BIAŁY JELEŃ, DZIDZIUŚ, dr REINER, FF for fam 83 enzymat, KOMFORT, BHP, METEOR, IMPET professional. To właśnie dzięki wysokiej jakości produktów firma została zauważona i doceniona przez swoich odbiorców. Dowodem są liczne, zdobyte w konkursach konsumenckich wyróżnienia, między innymi:

• Perła Rynku FMCG 2012 dla produktu BALSAM DO PRANIA DZIDZIUŚ kolor
• Certyfikat POLSKA JAKOŚĆ 2011 - dla serii BIAŁY JELEŃ
• Certyfikat DOBRA MARKA 2012 - dla serii BIAŁY JELEŃ
aktualne nagrody i wyróżnienia

W celu zapewnienia wysokiej i powtarzalnej jakości produkowanych kosmetyków i środków czystości w przedsiębiorstwie stosowany jest system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy BS OHSAS 18001:2007

Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ochrony i jakości naszych wyrobów jest priorytetem, wszystkie produkty przechodzą skomplikowane badania technologiczne w specjalistycznych laboratoriach, w zależności od rodzaju i przeznaczenia są to zarówno badania dermatologiczne, mikrobiologiczne i aplikacyjno-użytkowe oraz dla wyrobów dziecięcych, kliniczne w Instytucie Matki i Dziecka. Współpraca z uczelniami oraz instytutami naukowymi pozwala inicjować i rozwijać nowe, innowacyjne technologie opracowywania specjalistycznych produktów kosmetycznych

W naszej działalności najważniejszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Mamy świadomość, iż powodzenie i rozwój POLLENY zależy od naszego zaangażowania, interakcji z potrzebami współczesnego konsumenta oraz intensywnej i permanentnej pracy nad rozwojem każdego elementu przedsiębiorstwa.

Mapa strony
Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się:
 
Copyright 2017 by POLLENA PChG Sp. z o.o. s.k. All Right Reserved. Projektowanie stron www - iPolska