Instagram
Instagram
Wyszukaj:
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Według Marki Dr Reiner
Kategorie: Według Marki
Zmień kategorie produktów
Filtrowanie
Pokaż następujące marki: 1
BIAŁY JELEŃ
BIAŁY JELEŃ - PREMIUM
BIAŁY JELEŃ PREBIOTIC
BIAŁY JELEŃ PROBIOTIC
BIAŁY JELEŃ PREMIUM FOR MEN
DZIDZIUŚ
DZIDZIUŚ DLA MAMY
FF
DR REINER
BHP
KOMFORT
INNE
Pokaż grupy produktów: 0
Proszki i pasty do prania
Pasty i żele do rąk
Mydła
Płyny do naczyń
Płyny ogólnoczyszczące
Inne
Masz pytania bądź wątpliwości?
Skontaktuj się z nami:
+48 62 732 32 00
 
Dr Reiner

Dr Reiner to seria produktów do "zadań specjalnych". Pierwszym produktem serii jest opracowane w 2007 roku mydełko odplamiające, którego skład oparty na 100% mydle oraz naturalnym odplamiaczu w idealny sposób ułatwia usuwanie plam z tkanin białych i kolorowych oraz tkanin obiciowych i dywanów. Kolejne produkty z serii tj. żele do mycia rąk Dr Reiner stanowią idealne rozwiązanie w uzyskaniu czystych i zadbanych dłoni podczas prac domowych: w kuchni, ogrodzie, garażu.


Żel kuchenny Dr Reiner z neutralizatorem zapachu pomaga eliminować nieprzyjemne zapachy na rękach, które mogły pozostać na dłoniach podczas przyrządzania posiłków zawierających takie składniki jak ryba, cebula, czosnek itp.

Żel peelingujący Dr Reiner przeciw uporczywym zabrudzeniom w niezwykle skuteczny sposób usuwa zabrudzenia powstałe np. przy obieraniu kolorowych warzyw, ziemniaków, owoców, prac ogrodowych czy remontowych.

Odplamiacz dr Reiner to skuteczny środek do usuwania plam z tkanin bawełnianych i syntetycznych, białych oraz kolorowych. Zawiera skuteczne środki piorące, związki wspomagające usuwanie plam oraz enzymy działające na zabrudzenia typu białkowego, tłuszczowego oraz węglowodanowego.

Wybielacz dr Reiner to skuteczny środek do wybielania i usuwania plam z jasnych i białych tkanin bawełnianych i syntetycznych. Zawiera aktywny tlen, który jest skutecznym środkiem do wybielania i usuwania plam z tkanin. Preparat jest przeznaczony do usuwania zabrudzeń typu herbata, kawa, czerwone wino.

Płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner to skuteczny środek do usuwania zabrudzeń z wszystkich rodzajów tkanin, w szczególności termoaktywnych z membraną oraz pokrowców na laptopy, aparaty fotograficzne itp. Zawiera środek utrwalający kolor, aktywny składnik usuwający trudne zabrudzenia oraz specjalną formułę z neutralizatorem zapachów. Skład płynu został tak opracowany, aby nie naruszał delikatnej struktury membranowej odzieży termoaktywnej. 

 

Mapa strony
Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się:
 
Copyright 2017 by POLLENA PChG Sp. z o.o. s.k. All Right Reserved. Projektowanie stron www - iPolska