Instagram
Instagram
Wyszukaj:
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Według Marki Dr Reiner Dr Reiner wybielacz do tkanin Dr Reiner wybielacz do tkanin w płynie 1 l
Dr Reiner wybielacz do tkanin w płynie 1 l

Dr Reiner wybielacz do tkanin w płynie 1 l

Pojemność opakowania 1l
Przeznaczenie względem wieku dla dorosłych
Marka / Seria Dr Reiner
Opis i działanie
Składniki
Sposób użycia
Dane logistyczne

Wybielacz dr Reiner to skuteczny środek do wybielania i usuwania plam z jasnych i białych tkanin bawełnianych i syntetycznych. Najskuteczniej działa w zakresie temperatur 30 – 60°C. Zawiera aktywny tlen, który jest skutecznym środkiem do wybielania i  usuwania plam z tkanin. Preparat jest przeznaczony do usuwania zabrudzeń typu  herbata, kawa, czerwone wino. Tkaniny poplamione substancjami barwnikowymi należy przepłukać zimną wodą. Preparat do stosowania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Unikać kontaktu wybielacza z metalowymi elementami np. napami, guzikami i plamami z rdzy. 

 

 

5-15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne;
< 5% związki wybielające na bazie tlenu, polikarboksylany, fosfoniany, EDTA i jego sole;
Inne: kompozycja zapachowa, Butylphenyl Methylpropional, Alpha – Methyl Ionone, Hexyl Cinnamal.
Zalecenia ogólne: Aby zapewnić dokładne pranie i płukanie nie należy przeładowywać bębna pralki Podczas prania należy przestrzegać instrukcji podanych przez producentów odzieży. Tkaniny poplamione substancjami barwnikowymi należy przepłukać zimną wodą. Preparat do stosowania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Unikać kontaktu wybielacza z metalowymi elementami np. napami, guzikami, i plamami z rdzy. Płyn nanieść bezpośrednio na zaplamioną tkaninę, potrzeć i pozostawić na około 30 minut, a następnie wyprać. Dla lepszych rezultatów utrzymania rzeczy w czystości można dodać dozę 100 ml do kąpieli piorącej z innymi detergentami – najlepiej do bębna pralki.
Gramatura:   1l 
Kod kreskowy:   5900133009169 
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym:  
Ilość szt. na palecie:   324 
Powrót do listy
Mapa strony
Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się:
 
Copyright 2017 by POLLENA PChG Sp. z o.o. s.k. All Right Reserved. Projektowanie stron www - iPolska