Instagram
Instagram
Wyszukaj:
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Według Marki Dr Reiner Dr Reiner ŁAZIENKA DR Reiner płyn czyszczący ŁAZIENKA
DR Reiner płyn czyszczący ŁAZIENKA

DR Reiner płyn czyszczący ŁAZIENKA

Pojemność opakowania 500 ml
Przeznaczenie względem wieku bez ograniczeń wiekowych
Marka / Seria dr Reiner
Opis i działanie
Składniki
Sposób użycia
Dane logistyczne

Płyn czyszczący dr Reiner ŁAZIENKA. Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą. Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Receptura na bazie naturalnego octu, oparta o surowce biodegradowalne. Nie zawiera alergenów zapachowych. Płyn pozostawia świeży i przyjemny zapach. Skuteczność  potwierdzona badaniami. Przebadany dermatologicznie.

< 5 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany. Inne: kompozycja zapachowa, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone.
Wybrać odpowiednią opcję rozpylacza przez obrócenie główki. Spryskać preparatem czyszczoną powierzchnię i pozostawić na kilka sekund, po czym przetrzeć ścierką lub gąbką (w przypadku silnych zabrudzeń pozostawić płyn na kilka/kilkanaście minut). Następnie spłukać dokładnie wodą, wytrzeć do sucha w celu uzyskania lśniącej powierzchni.
Gramatura:   500 ml 
Kod kreskowy:   5900133012800 
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym:  
Ilość szt. na palecie:   432 
Powrót do listy
Mapa strony
Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się:
 
Copyright 2017 by POLLENA PChG Sp. z o.o. s.k. All Right Reserved. Projektowanie stron www - iPolska